V.v.V. Concordia Holwerd - opgericht in 1890

14
mei

Update Corona maatregelen

De wedstrijdagenda’s, zoals in het verenigingsblad vermeld, worden afgelast.

Wat betreft jeu de boules heeft het bestuur, in overleg met de jeu de boules commissie, besloten de 1e competitie en partijen die in dezelfde periode vallen, af te gelasten. Er wordt bekeken of er in de 2e helft van het seizoen met inachtneming van 1,5 meter onderlinge afstand, enige jeu de boules activiteiten mogelijk zijn. Hierover worden de leden te zijner tijd geïnformeerd.

Voor het kaatsen geldt dat alle federatie- en KNKB wedstrijden tot 1 september zijn afgelast. Verenigingen krijgen ruimte om onderlinge partijen te organiseren. Het bestuur komt op later tijdstip met een aangepaste agenda voor onderlinge partijen.

De trainingen voor de jeugd zijn inmiddels in kleinere groepen opgestart. In alle groepen is nog ruimte voor extra deelnemers.

Kinderen uit groep 2 en 3 (6/7 jaar) trainen op dinsdag van 16.00-17.00 uur onder leiding van Martha Lie Kamma

Kinderen uit groep 4 en 5 (8/9 jaar) trainen op dinsdag van 17.00-18.00 uur onder leiding van Martha Lia Kamma

Kinderen uit groep 6, 7, 8 (10-12 jaar) trainen op dinsdag van 18.30-19.30 uur onder leiding van Piter van der Ploeg

Jongeren van 13-15 jaar trainen op dinsdag van 19.30-10.30 uur onder leiding van Piter van der Ploeg