V.v.V. Concordia Holwerd - opgericht in 1890

1
dec

Jeu de Boules Holwerd

Hallo allemaal,

Het jeu de boules spel is momenteel volop in het nieuws. Veel mensen hebben al eens kennis gemaakt met het spel. Zo ook in Holwerd, tijdens het feest toch een 66 deelnemers.De club, die onderdeel is van concordia, organiseert toernooien,zoals de Steegpartij, Kampioenschap van Noard-east Fryslan, nachtboulen en organiseert elke dinsdagavond een partij voor de competitie, welke van april tot september duurt. Ook is er voor de liefhebbers een bospartij in het najaar in het Drentse Vledder, kortom er wordt door een aantal vrijwilligers van alles georganiseerd voor jong en oud.Als U of jij denkt, goh dat lijkt me wel wat, schroom niet en kom langs bij het Partoer aan het Keechje.

Een vriendelijke groet,

De Jeu de Boules Commissie.